Nyíri Zoltán - Hackl Krisztián: Személyiségkalauz üzleti szemmel
|
Leírás és Paraméterek
"A könyv az alkalmazkodás kiváló kézikönyve. Olvasmányos, szórakoztató és nem utolsó sorban tanulságos. Egy torzításmentes magunkról. Aki érteni akar másokat, és tenni akar másokért, azoknak szól. Gratulálok a szerzőknek. Remek munka!! De igazán az olvasónak gratulálok, hogy a könyvvel kulcsot keres másokhoz. Itt megtalálja, és fontos <
A vérmérsékleti típusok (szangvinikus, kolerikus, melankolikus, flegmatikus) megismerésének segítségével ilyen kérdésekre kaphat választ:
Hogyan érjem el, hogy mások hamarabb a bizalmukba fogadjanak, és fontossá váljak a szemükben? Hogyan motiváljak másokat? Hogyan érezzek rá könnyebben az ügyfeleim igényeire? Mire számíthatok az üzleti partnereimtől, kollégáimtól?
Az antikvár könyv állapota | Jó állapotú példány |